Nabídka

Květový med
Medovicový med
Pastovaný med
Plástečkový med
Smíšený med
Medovina
Propolis
Včelí kosmetika
Včelí výrobky
Lipový med

Informace

Prodej medu Jihočeský kraj

Prodej medu v Jihočeském kraji a v okolí Českých Budějovic přímo od včelaře. Najděte si svého včelaře v Jihočeském kraji a nakupujte od něj kvalitní med a včelí produkty.


Včelaři mohou prodávat med 'ze dvora'. To znamená prodej medu z jejich hospodářství v lokalitě jejich působnosti. Podle testů potravinářské inspekce se ukazuje, že lepší med m...

Prodej medu v Jihočeském kraji a v okolí Českých Budějovic přímo od včelaře. Najděte si svého včelaře v Jihočeském kraji a nakupujte od něj kvalitní med a včelí produkty.


Včelaři mohou prodávat med 'ze dvora'. To znamená prodej medu z jejich hospodářství v lokalitě jejich působnosti. Podle testů potravinářské inspekce se ukazuje, že lepší med můžete klidně koupit třeba u hobby včelaře, pro kterého je včelaření koníčkem, než med je supermarketů, na kterých je uvedena země původu EU.

Včelaře prodávající med můžete hledat v okresech České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, StrakoniceTábor

Krajina Jihočeského kraje je tvořena řadou rybníků a malebných vesnic ve dvou pánvích- Českobudějovické a Třeboňské. V dosahu je několik hor- Středočeská pahorkatina, Českomoravská vrchovina, na hranicích s Rakouskem Novohradské hory a na jihozápadní hranici druhé nejvyšší pohoří v Čechách, Šumava. Nejvyšším bodem kraje je vrchol hory Plechý (1378 m), nejnižším hladina Orlické přehrady (350 m). Průměrná nadmořská výška činí 400-600 m.Na území Jihočeského kraje se nachází množství historicky cenných památek i ucelených městských památkových rezervací. Centrum Českého Krumlova je zapsáno na Seznam světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO.Na venkově lze nalézt řadu malebných vesnic s typickými zděnými staveními jihočeské lidové architektury - tzv. selské baroko. V Jihočeském kraji je 16 vesnických památkových rezervací.

Zobrazit

Prodej medu Jihočeský kraj - přímo od včelaře  

Podkategorie

 • České Budějovice

  Prodej medu v okrese České Budějovice přímo od včelaře. Najděte si svého včelaře v okrese České Budějovice a nakupujte od něj kvalitní med a včelí produkty.

  Med od včelaře v Českých Budějovicích.

 • Český Krumlov
  Prodej medu v okrese Český Krumlov přímo od včelaře. Najděte si svého včelaře v okrese Český Krumlov a nakupujte od něj kvalitní med a včelí produkty.
 • Jindřichův Hradec

  Prodej medu v okrese Jindřichův Hradec přímo od včelaře. Najděte si svého včelaře v okrese Jindřichův Hradec a nakupujte od něj kvalitní med a včelí produkty.

  Med od včelaře v Jindřichově Hradci a okolí.

 • Písek

  Prodej medu v okrese Písek přímo od včelaře. Najděte si svého včelaře v okrese Písek a nakupujte od něj kvalitní med a včelí produkty.

  Med od včelaře v Písku a okolí.

 • Prachatice

  Prodej medu v okrese Prachatice přímo od včelaře. Najděte si svého včelaře v okrese Prachatice a nakupujte od něj kvalitní med a včelí produkty.

  Med od včelaře v Prachaticích a okolí.

 • Strakonice

  Prodej medu v okrese Strakonice přímo od včelaře. Najděte si svého včelaře v okrese Strakonice a nakupujte od něj kvalitní med a včelí produkty.

  Med od včelaře ve Strakonicích a okolí.

 • Tábor
  Prodej medu v okrese Tábor přímo od včelaře. Najděte si svého včelaře v okrese Tábor a nakupujte od něj kvalitní med a včelí produkty.
na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 101 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 101 položek

Provozovatel stránek www.najdisivcelare.cz funguje jako zprostředkovatel (zobrazovatel) informací nabízených tímto serverem, a nenese odpovědnost za poskytnutí včelích produktů nebo jejich kvalitu třetí stranou. Provozovatel není prodejce včelích produktů ostatních včelařů. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za informace a kontakty zobrazené na těchto stránkách.