Informace

Prohlédnutá včelařství

Prodej medu PaedDr. Jan Antonín Myslivec- Malšice- okres Tábor

Nový produkt

Prodej medu přímo od včelaře v okrese Tábor

PaedDr. Jan Antonín Myslivec
Bezděčín 37
39175 Malšice

tel: 602 452 285
email: hmann@volny.cz 

Více informacíMED na prodej

Květový medAno
Pastovaný medAno
Medovicový medAno
Lipový medAno
MedovinaAno
Datum poslední editace22.06.2019

Prodej medu PaedDr. Jan Antonín Myslivec- Malšice- okres Tábor

Krátce o mně jako včelaři a mém medu, který Vám nabízím. Chovu včel se na okrese Tábor v Jižních Čechách věnuji již více jak 40 let a vždy jsem byl aktivním včelařem i v rámci místní organizace tak, aby se dařilo nejen mně, ale celému našemu regionu. Pořádám na požádání přednášky i besedy o včele medonosné a její prospěšnosti pro člověka. Besedy jsou směřovány do škol a školek, přednášky pro dospělou laickou veřejnost.

Mé celoživotní zkušenosti, čistá příroda v okolí mých úlů a především pracovitost mých včel dala vzniknout vynikajícímu medu, který Vám nabízím. Jelikož nejsem žádný včelař velkovčelař a se svými 8 úly se řadím k drobným včelařům, kteří produkují med především pro svoji vlastní rodinnou potřebu, proto se můžete spolehnout na nejvyšší kvalitu tohoto medu. Podle ročního období a počasí nabízím medy květové, pastované, medovicové, lipové, vlastní medovinu i víčkovici, své přebytky prodávám "výhradně ze dvora".

K medu nabízím i příběh jeho vzniku i možnost se na vlastní oči přesvědčit, kde a především u koho takový med vzniká. V okolí stanoviště mých včel se nachází velké procento pasteveckých luk, dlouhý meandr členitého potoka hojně porostlý lískou, jívou, olší, vrbou i břízou, což dává na jaře díky velkému množtví pylu silnému rozvoji včelstev. V obci je mnoho vzrostlých lip a v okolí jsou samé lesy. To vše dohromady předurčuje každoroční bohatou sklizeň různých druhových medů.

Obecně je známo, že med obsahuje více jak 180 zdraví prospěšných komponentů, minerálních látek, stopových prvků, enzymů, peptidů, antioxidantů, které nemá žádná jiná potrava. Lékaři dlouhodobě doporučovaná každodenní konzumace kvalitního medu dává lidskému zdraví velkou možnost samo regenerace a posiluje tak velmi intenzivně imunitní systém člověka. Proto med lidé užívají již několik miliónů let a jeho léčivých účiků využívali v dávnověku egypťané, římané, číňané, astékové, keltové a další staré národy. 

                                                                                                                                                                                                                     Staré lidové přísloví praví: Denně jedna lžička medu, dělá z dědka neposedu... „.

VČELÍ MED -  ZAPOMENUTÝ PŘÍRODNÍ LÉK

léčivé účinky včelího medu - při dlouhodobém každodenním užívání:

- posiluje imunitu                                                                                    - brání nástupu kornatění tepen a vzniku arteriosklerózy

- působí preventivně proti vzniku různých chorob                                 - podporuje tvorbu červených krvinek

- upravuje životní pochody v těle člověka                                              - pozitivně ovlivňuje pevnost kostí, chrupavek i zubní skloviny

- napomáhá rekonvalscenci                                                                   - je okamžitým zdrojem potřebné energie

- udržuje optimální hladinu cholesterolu v těle                                       - je snadno stravitelný, nezatěžuje lidský organizmus jako cukr

Minerální látky a stopové prvky v medu

Med obsahuje téměř 80% jednoduchých cukrů - (cukr hroznový - glukózu a cukr ovocný - fruktózu), malé procento vody, sacharózy, organických kyselin, bílkovin, vitamínů, enzymů, antioxidantů, silic a rostliných barviv. Dále jsou to v malém množství soli draselné, vápenaté, hořečnaté a sodné. Ze stopových prvků je to mimo jiné železo, měď, mangan, kobalt, zinek, jód, fluor, kyselina křemičitá a další látky velmi prospěšné pro zdraví člověka.

NAJDĚTE SI CESTU K MEDU A TÍM I KE SVÉMU ZDRAVÍ ...                            Těším se na Vaši návštěvu.

                                                                                                                                                                                 Kouzelný den přeje včelař       PaedDr. Myslivec  Jan Antonín

@$@

Kde koupit med přímo od včelaře v okrese Tábor?

PaedDr. Jan Antonín Myslivec
Bezděčín 37
39175 Malšice

tel: 602 452 285
email: hmann@volny.cz 

Zkrácená adresa prezentace na najdisivcelare.cz: http://www.najdisivcelare.cz/jan-antonin-myslivec

Prodej medu přímo od včelaře

Doporučení portálu www.najdisivcelare.cz: Před každou návštěvou včelaře se nejdříve telefonicky, nebo mailem dohodněte se včelařem, zda má včelí med k dispozici a kdy a kde Vám med prodá.

Recenze včelaře a medu

Napsat recenzi

Prodej medu PaedDr. Jan Antonín Myslivec- Malšice- okres Tábor

Prodej medu PaedDr. Jan Antonín Myslivec- Malšice- okres Tábor

Prodej medu přímo od včelaře v okrese Tábor

PaedDr. Jan Antonín Myslivec
Bezděčín 37
39175 Malšice

tel: 602 452 285
email: hmann@volny.cz 

Provozovatel stránek www.najdisivcelare.cz funguje jako zprostředkovatel (zobrazovatel) informací nabízených tímto serverem, a nenese odpovědnost za poskytnutí včelích produktů nebo jejich kvalitu třetí stranou. Provozovatel není prodejce včelích produktů ostatních včelařů. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za informace a kontakty zobrazené na těchto stránkách.