Informace

Prohlédnutá včelařství

Prodej medu Ladislav Mala- Praha 12

Nový produkt

Prodej medu přímo od včelaře v Praze 12

Ing. Ladislav Mala
Vorařská 2075
14300 Praha 12 - Modřany

tel: 777 675 397
email: ladislavmala@seznam.cz

Více informacíMED na prodej

Květový medAno
Medovicový medAno
PropolisAno
Datum poslední editace04.02.2024

Prodej medu Ladislav Mala- Praha 12

Blíží se velikonoční svátky. Udělejte je sobě i svým blízkým co nejsladší, nejradostnější.

Med přímo z včelnice od včelaře je zárukou kvality a jistota, že všechny přírodní látky obsažené v medu jsou zachovány pro podporu Vašeho zdraví i všech členů Vaší rodiny. Vyhnete se nebezpečí falzifikace, či nízké kvalitě medů, dovážených ze zahraničí do naší obchodní sítě. Med je hned po víně nejčastěji falšován, či neodborným zacházením znehodnocován.

Navíc nákupem ze dvora přímo od včelaře získávate i cenovou výhodu. Neplatíte všechny ty daně, které jsou s prodejem zboží spojeny, také náklady na pracovníky v celé síti prodeje, náklady na amortizaci dopravy a zařízení potřebného k prodeji a skladování.  

Máte obrovskou výhodu proti cenám v celé obchodní síti. Navíc získáte kvalitní nefalšovaný a neupravovaný přírodní med přímo do včelaře.

Pozitivní na naší nabídce je stále to, že med sezony roku 2023 je vydatně prostoupen medovicí, což lze považovat za prémii. 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA  k Velikonocům 2024:

Med medovicový (lesní) smíšený ve sklenicích o obsahu 950 g za 210 Kč/sklenice (221 Kč/kg)

Med květový 2023 ve sklenicích o obsahu 950 g za 180 Kč/sklenice (189,50 Kč/kg)

Dodací podmínky:

Množství odběru bez omezení až do vyprodání zásob. Možnost odběru a místo předání dle dohody. Pro odběratele z Modřan, Komořan a okolí možnost dovozu až do bytu.

Med se nekazí, má nejméně 82 % přírodního cukru a látek užitečných pro lidský organizmus a podle normy pro značku Český med jen do 18 % vody. Každý med krystalizuje, jeden dříve, jiný později. Je to také známka kvality. Nejdřív krystalizuje med květový s obsahem řepky, který je však chuťově nejatraktivnější. Pokud chcete obnovit čirost medu, vložte sklenici do vody o teplotě do 47°C a občas zamíchejte. Nejdéle vydrží v tekutém stavu med akátový, lesní a lipový. Zkrystalizovaný med Vám muže nahradit med pastovaný, který nabývá na oblibě. Lžička medu každý den upevní Vaše zdraví a odolnost organizmu. 

Oslaďte si život medem!

Ohlas jedné z mnoha vážených klientek:

Vážený pane Malo,
chystám se Vám napsat už delší dobu. Chtěla jsem Vám jen poděkovat za Váš báječný med, a to i za své kolegy, kteří si ho všichni moc pochvalují. A za mě osobně - jsem ráda, že jsem dala na Vaše doporučení ohledně akátové medu, který je opravdu a nečekaně výtečný, že skoro předčil ten Váš lahodný medovicový.
Ještě jednou moc děkujeme, přeji Vám krásné podzimní dny, a zase určitě někdy na slyšenou.

Dana Formánková

@$@Kde koupit med přímo od včelaře v okrese Praha 12?

Ing. Ladislav Mala
Vorařská 2075
14300 Praha 12 - Modřany

tel: 777 675 397
email: ladislavmala@seznam.cz

Prodej medu přímo od včelaře

Doporučení portálu www.najdisivcelare.cz: Před každou návštěvou včelaře se nejdříve telefonicky, nebo mailem dohodněte se včelařem, zda má včelí med k dispozici a kdy a kde Vám med prodá.

Recenze včelaře a medu

Napsat recenzi

Prodej medu Ladislav Mala- Praha 12

Prodej medu Ladislav Mala- Praha 12

Prodej medu přímo od včelaře v Praze 12

Ing. Ladislav Mala
Vorařská 2075
14300 Praha 12 - Modřany

tel: 777 675 397
email: ladislavmala@seznam.cz

Provozovatel stránek www.najdisivcelare.cz funguje jako zprostředkovatel (zobrazovatel) informací nabízených tímto serverem, a nenese odpovědnost za poskytnutí včelích produktů nebo jejich kvalitu třetí stranou. Provozovatel není prodejce včelích produktů ostatních včelařů. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za informace a kontakty zobrazené na těchto stránkách.