Informace

Prohlédnutá včelařství

Prodej medu Ladislav Mala- Praha 12

Nový produkt

Prodej medu přímo od včelaře v Praze 12

Ing. Ladislav Mala
Vorařská
14000 Praha 12

tel: 777 675 397
email: ladislavmala@seznam.cz

Více informací

MED na prodej

Květový medAno
Datum poslední editace23.05.2022

Med přímo z včelnice od včelaře je zárukou kvality a jistota, že všechny přírodní látky obsažené v medu jsou zachovány pro podporu Vašeho zdraví i všech členů Vaší rodiny. Vyhnete se nebezpečí falzifikace, či nízké kvalitě medů, dovážených ze zahraničí do naší obchodní sítě. Med je hned po víně nejčastěji falšován, či neodborným zacházením znehodnocován.

Rok se ani nesešel s rokem a jsem tu opět s nabídkou května 2022. Včelařský rok začíná dobře. Odkvetly ovocné stromy a první snůška květového medu dopadla dobře. Nyní kvetou akáty a po nich doufáme v lípy v našem okoli na Zbraslavi a kolem hydrometeorologického ústavu v Komořanech.

Do naší nabídky zařazuji zatím květový med převážně z ovocných stromů a keřů jakož i různorodé květeny, což je všehochuť našeho přírodního prostředí pod Závistí. 

Ceny jsou na úrovni minulého roku, zvýšené jen o nárůst cen sklenic a víček o 5 Kč. 

Med květový 2022 ve sklenicích 975 gr. za 165 Kč/sklenice.

Při odběru deseti a více sklenic poskytuji na období do konce léta 2022 možnost slevy 5 Kč/skl. Množství odběru bez ommezení až do vyprodání zásob. Protože zásoby se vždy na podzim vyčerpají, doporučuji nakoupit si med na celý rok. Med se nekazí, má nejméně 82 % přírodního cukru a jen do 18 % vody. Každý med krystalizuje, jeden dříve, jiný později. To není na závadu. Lžička medu každý den upevní Vaše zdraví a odolnost organizmu. 

Oslaďte si život medem!

Jeden z o hlasů klientů:
Dobrý den pane Mala, jen jsem Vám chtěl poděkovat za Váš med. Sestřičky, laboranti i doktoři od nás z medicinského centra si ho nemůžou vynachválit a já osobně také ne. Jsem rád, že jsem Vás objevil, protože máte  jeden z nejlepších medů, co jsem kdy koupil a každé ráno si ho dávám vrchovatě do čaje. Přeji krásný zbytek dne. Ing Vít Smejkal, 5.8.2021, Praha

@$@

Kde koupit med přímo od včelaře v okrese Praha 12?

Ing. Ladislav Mala
Vorařská
14000 Praha 12

Prodej medu přímo od včelaře

Doporučení portálu www.najdisivcelare.cz: Před každou návštěvou včelaře se nejdříve telefonicky, nebo mailem dohodněte se včelařem, zda má včelí med k dispozici a kdy a kde Vám med prodá.

Recenze včelaře a medu

Napsat recenzi

Prodej medu přímo od včelaře v Praze 12

Ing. Ladislav Mala
Vorařská
14000 Praha 12

Provozovatel stránek www.najdisivcelare.cz funguje jako zprostředkovatel (zobrazovatel) informací nabízených tímto serverem, a nenese odpovědnost za poskytnutí včelích produktů nebo jejich kvalitu třetí stranou. Provozovatel není prodejce včelích produktů ostatních včelařů. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za informace a kontakty zobrazené na těchto stránkách.