Informace

Prohlédnutá včelařství

Prodej medu Ladislav Mala- Praha 12

Nový produkt

Prodej medu přímo od včelaře v Praze 12

Ing. Ladislav Mala
Vorařská 2075
14300 Praha 12 - Modřany

tel: 777 675 397
email: ladislavmala@seznam.cz

Více informacíMED na prodej

Květový medAno
Medovicový medAno
Akátový medAno
PropolisAno
Datum poslední editace01.08.2023

Prodej medu Ladislav Mala- Praha 12

 

 

Med přímo z včelnice od včelaře je zárukou kvality a jistota, že všechny přírodní látky obsažené v medu jsou zachovány pro podporu Vašeho zdraví i všech členů Vaší rodiny. Vyhnete se nebezpečí falzifikace, či nízké kvalitě medů, dovážených ze zahraničí do naší obchodní sítě. Med je hned po víně nejčastěji falšován, či neodborným zacházením znehodnocován.

Navíc nákupem ze dvora přímo od včelaře získávate i cenovou výhodu. Neplatíte všechny ty daně, které jsou s prodejem zboží spojeny, také náklady na pracovníky v celé síti prodeje, náklady na amortizaci dopravy a zařízení potřebného k prodeji a skladování.  

Máte obrovskou výhodu proti cenám v celé obchodní síti. Podle aktuálního reklamního letáku sítě obchodů LIDL se med květový ve sklenici o obsahu 700 gr nabízí za 179 Kč. Když to však přepočítáme na 1 kg, je cena tohoto medu 255,71 Kč. V našich cenách získáváte tak výhodu cca 65 Kč na sklenici medu. Nehledě na kvalitu. Lesní med se v Kauflandu prodává za 320 Kč/kg.

Podle výsledků, medu je letos méně než loni, přibližně o třetinu. Pozitivní je však to, že je vydatně prostoupen medovicí, která se objevila po třech letech, a nakonec se objevil i lesní med vynikající kvality. 

 

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA  k 1. srpnu 2023:

Med medovicový (lesní) ve sklenicích o obsahu 950 g za 230 Kč/sklenice

Med květový 2023 ve sklenicích o obsahu 950 g za 180 Kč/sklenice.

Med akátový 2023 je k 7. 8. 2023 vyprodán

V počtu 24 sklenic je k dispozici v akci med akátový 2022 950 g sklenice za 175 Kč. Med je stále v tekutém stavu. 

Dodací podmínky:

Množství odběru bez omezení až do vyprodání zásob. Protože zásoby se zatím vždy na podzim vyčerpaly, doporučuji nakoupit si med na celý rok. Med se nekazí, má nejméně 82 % přírodního cukru a látek užitečných pro lidský organizmus a podle normy pro značku Český med jen do 18 % vody. Každý med krystalizuje, jeden dříve, jiný později. Nejdřív krystalizuje med květový s obsahem řepky, který je však chuťově nejatraktivnější. Pokud chcete obnovit čirost medu, vložte ho do vody o teplotě do 47°C a občas zamíchejte. Nejdéle vydrží med akátový, lesní a lipový. Zkrystalizovaný med Vám muže nahradit med pastovaný, který nabývá na oblibě. Lžička medu každý den upevní Vaše zdraví a odolnost organizmu. 

Oslaďte si život medem!

Vážený pane Malo,
chystám se Vám napsat už delší dobu; chtěla jsem Vám jen poděkovat za Váš báječný med, a to i za své kolegy, kteří si ho všichni moc pochvalují. A za mě osobně - jsem ráda, že jsem dala na Vaše doporučení ohledně akátové medu, který je opravdu a nečekaně výtečný, že skoro předčil ten Váš lahodný medovicový.
Ještě jednou moc děkujeme, přeji Vám krásné podzimní dny,
a zase určitě někdy na slyšenou:)

 

Dana Formánková
@$@Kde koupit med přímo od včelaře v okrese Praha 12?

Ing. Ladislav Mala
Vorařská 2075
14300 Praha 12 - Modřany

tel: 777 675 397
email: ladislavmala@seznam.cz

Prodej medu přímo od včelaře

Doporučení portálu www.najdisivcelare.cz: Před každou návštěvou včelaře se nejdříve telefonicky, nebo mailem dohodněte se včelařem, zda má včelí med k dispozici a kdy a kde Vám med prodá.

Recenze včelaře a medu

Napsat recenzi

Prodej medu Ladislav Mala- Praha 12

Prodej medu Ladislav Mala- Praha 12

Prodej medu přímo od včelaře v Praze 12

Ing. Ladislav Mala
Vorařská 2075
14300 Praha 12 - Modřany

tel: 777 675 397
email: ladislavmala@seznam.cz

Provozovatel stránek www.najdisivcelare.cz funguje jako zprostředkovatel (zobrazovatel) informací nabízených tímto serverem, a nenese odpovědnost za poskytnutí včelích produktů nebo jejich kvalitu třetí stranou. Provozovatel není prodejce včelích produktů ostatních včelařů. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za informace a kontakty zobrazené na těchto stránkách.